ד״ר תמר סוקל ארנון

מומחית ברפואת נשים, מיילדות ופוריות. נשואה לדרור ואמא לשירי (15), שני (12) ויונתן (9) המקסימים. אני מתגוררת ועובדת בחיפה.
לימודים: לימודי PHD רפואה בטכניון – תואר דר' בהצטיינות. התמחות: רפואת נשים, מיילדות ופוריות, בבית החולים כרמל, חיפה.
התמחות על: אנדוקרינולוגיה של הפריון, טיפולי פוריות והפריה חוץ-גופית, במרכז הפוריות של אוניברסיטת MCGILL, מונטריאול, קנדה (מהמובילים בעולם בתחום זה). לימודי תעודה: גוף ונפש בפוריות – MIND/BODY FOR FERTILITY, ד"ר אליס דומר (בוסטון, ארה"ב) פסיכולוגית קלינית, בוגרת הרווארד, הנחשבת כמובילת התחום בארצות הברית ובעולם.

כמי שנאלצה לעבור דרך ארוכה וקשה עד להולדת ילדי, אני יודעת ומבינה היטב, מה המחשבות והרגשות המלוות את מי שאינן מצליחות להרות ומה המצב בו שורות נשים בתחילת ובעיצומה של הדרך להריון ולהורות כאשר מתברר כי נדרשים טיפולי פוריות. אני יודעת ומבינה היטב, עד כמה התהליך דורש תעצומות נפש, סבלנות, אמונה, אופטימיות ושוב סבלנות, התמודדות עם אכזבות, בכי, כעס ותקווה, עד להצלחה ואושר. אני מבינה ומאמינה כי במקביל לטיפול הרפואי הקונבנציונלי המקצועי והמתקדם שקיים היום, חשובה ביותר הדרך.
מעבר לליווי הרפואי המקצועי הצמוד, חשובה לא פחות התמיכה הרגשית והאישית,

האוזן הקשבת, השיחה בגובה העיניים והידיעה שאת יכולה לשאול כל שאלה שמטרידה אתכם ותמיד תקבלי מענה בסבלנות ובאהבה, מתוך הזדהות ורצון עמוק בהצלחה משותפת שלכם ושלי, יחד אתכם. לאחר שרכשתי את הכלים לתת את הטיפול הרפואי המיטבי והמתקדם ביותר, החלטתי להוסיף ולהתפתח וללמוד את התחום של גוף ונפש בפוריות –  MIND/BODY FOR FERTILITY. לשם כך, נסעתי לבוסטון ארה"ב ללמוד מד"ר אליס דומר, פסיכולוגית קלינית, בוגרת הרווארד, הנחשבת כמובילת התחום בארצות הברית ובעולם. השתלמתי בסדנא שפיתחה ד"ר דומר ולמדתי ממנה טכניקות הרפיה, כלים להתמודדות עם מתח ועוד רבות בתחום.

אני רואה שליחות במה שאני עושה ועבורי אין סיפוק ואושר גדולים יותר מאשר ללוות אתכם רפואית ורגשית ולהגיע יחד איתכם לאושר הגדול של הריון ולידה.

אשמח לראותכם ולעזור,
תמר